Možnosti dopravy a platby

Zboží zasíláme po celé České republice. 

Při hodnotě objednávky nad 1500,- Kč získáváte dopravu ZDARMA.

 Zásilkovna Z point

Nabízíme možnost zaslání pomocí Zásilkovny. Využít tak můžete doručení na výdejní místo, Z-Boxy či AlzaBoxy. Nelze doručit na vlastní adresu pomocí Zásilkovny. Více informací získáte zde. Pomocí Zásilkovny zasíláme pouze balíky do 5kg.

Cena za službu: Balík 79,-Kč, Dobírka + 55,-Kč

 
Česká pošta

Nabízíme možnost zaslání pomocí České pošty. Využít tak můžete doručení na Vaší adresu.

Cena za službu: Balík 75,-Kč, Dobírka + 55,-Kč


Balíkovna

Nabízíme možnost zaslání pomocí Balíkovny. Využít tak můžete doručení na výdejní místo. Vybírat můžet z více než 5000 poboček.

Cena za službu: Balík 65,-Kč, Dobírka + 55,-Kč

 

Možnosti platby

 
Platební brána ShoptetPay - Zdarma

Pohodlné zaplacení pomocí platební brány ShoptetPay umožňuje platbu jak platební kartou tak i bankovním tlačítkem a nebo pomocí Apple Pay. Všeobecné obchodní podmínky platební brány ShoptetPay naleznete zde.

 
 
Platba předem – proforma
 

Pro platbu převodem máte možnost využít následující účet:

FioBanka 2702427526/2010
 

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude Vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platbě uvést. Variabilní symbol je vždy číslo Vaší objednávky ! Špatně zadané číslo objednávky bude mít za následek nespárování platby a prodloužení či zrušení Vaší objednávky. V tomto případě nás vždy kontaktujte.

 

Informace o stavu Vaší objednávky budete mít k dispozici po přihlášení do Vašeho účtu a také Vás budeme informovat na Vaši mailovou adresu.

 
QR kód

Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíte přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky. QR kód naleznete ve Vaší objednávce. A to ve Vašem e-mailu nebo ve Vašem uživatelském účtě.

 

Dobírkou

Zaplaťte za zboží pohodlně až při převzetí zásilky.